Kov 26, 2023
81 Views
Komentavimas išjungtas įraše Kiek populiari paslauga – ortakių valymas?

Kiek populiari paslauga – ortakių valymas?

Written by

ortakių valymas pramoninis valymas nuo riebalų

Europos aplinkos agentūra nustatė, kad patalpų oras gali būti iki 70 kartų labiau užterštas nei lauko oras. Tai reiškia, kad beveik 80% sveikatos problemų sukelia nepakankamas vėdinimas arba nešvarios vėdinimo sistemos.

Kas užsisako ortakių valymas paslaugą?

Vėdinimo sistemos valymas yra svarbus, nes taip pašalinamos kenksmingos medžiagos, kurios gali patekti į plaučius ir sukelti pykinimą.
Ortakių valymą kartais užsisako verslo savininkai, nes žino, kad blogas vėdinimas patalpoje gali turėti neigiamos įtakos darbui.
Žmonės, sergantys alergija ar plaučių ligomis, dažniausiai tokio tipo vaistus užsisako savo gydytojui.

Natūralus vėdinimas sistemose ir ortakiuose

Natūralus vėdinimas yra procesas, vykstantis tokiose vietose kaip namai ir viešieji pastatai. Šviežias oras įleidžiamas iš lauko per ventiliacijos angas ir duris, o pasenęs oras pašalinamas per ventiliacijos groteles. Tačiau, kaip galbūt prisimenate iš fizikos pamokų, šiltas oras pakyla, o šaltas – nusileidžia. Taigi žiemą oras natūraliai cirkuliuoja iš namo į lauką per gartraukį, o vasarą oras iš lauko į vėsesnio pastato vidų.

Pavojai ortakiuose ir ventiliacijų sistemose

Jei vėdinimo sistema prasideda rūsyje, tada į kanalus gali patekti graužikai su bakterijomis. Dalis jų ten gali žūti, o žmogus šiltuoju metų laiku gali įkvėpti visas bakterijas.
Vasarą visi šaltuoju metų laiku į ventiliacijos kanalą patekę suodžiai ir dulkės grįžta į patalpas, į virtuvę, tualetą, vonią.
Jūsų namų oras gali būti nešvarus nuo suodžių ir kitų kietųjų dalelių. Dauguma šių dalelių patenka į jūsų ventiliacijos kanalus, kur gali pradėti irti ir sukelti problemų, pvz., pelėsio ir miltligės. Vabzdžiai šiuose kanaluose taip pat gali palikti atliekas, dėl kurių oras gali būti dar nešvaresnis.

Pramoniniai valymai kas tai?

Pramoninis valymas (ortakių) – tai vietų, kuriose yra daug pramonės, valymas, pavyzdžiui, gamyklos, sandėliai ir kitos vietos, kur žmonės gamina daiktus.

Pramoninių patalpų valymas gali būti sudėtingas, nes jame gali būti daug įvairių netvarkų. Kiekvienas iš jų turi būti išvalytas skirtingai.

Kiekvienai įmonei – nuo ​​nedidelės kavinės iki gamyklos – reikia periodinio valymo. Tačiau kai kurie viršininkai mano, kad pramoninis valymas nėra svarbus.

šaltinis: https://vsvalymas.lt/ https://lt.wikipedia.org/wiki/Vėdinimo_įrenginys

Article Categories:
inžinerija · PASLAUGOS

Comments are closed.