Lap 4, 2022
137 Views
Komentavimas išjungtas įraše Dažniau nagus kramto nervingi, jautrūs vaikai

Dažniau nagus kramto nervingi, jautrūs vaikai

Written by

Nagų kramtymas. Vaikai, kurių nagai trapūs, kartais juos pradeda kramtyti, Nagų lūžgaliai vaiką erzina, ir jis stengiasi juos pašalinti.

Ilgainiui tai gali virsti nepageidaujamu įpročiu. Kad to neįvyktų, išmokykite vaiką nusikarpyti nagus.

Dažniau nagus kramto nervingi, jautrūs vaikai. Pašalinkite visas priežastis, kurios vaiką jaudina. Dienos režimą pertvarkykite taip, kad vaikas daugiau pailsėtų ir visą dieną būtų užsiėmęs. Jo negąsdinkite, nebarkite. Paaiškinkite, kad nagus kramtyti yra ne tik negražu, bet ir kenksminga sveikatai.

Pasakykite, kad po nagais kartu su nešvarumais susikaupia bakterijų, kurios, patekusios į burną, gali sukelti įvairias ligas.

Onanizmas (lytinis pasitenkinimas pačiam sau dirginant lytinius organus). Tai blogas, bet teikiantis malonumą įprotis. Onanizuotis gali net kūdikiai. Dažniausiai onanizmą stimuliuoja įvairios išorinės priežastys: labai šiltas ir minkštas patalas, rankų laikymas po antklode, ankštos kelnaitės, išorinių lytinių organų uždegimas, tarpvietės iššutimas, spalinės, vaikų bučiavimas į lūpas.

Kūdikiai suspaudžia šlaunis ir trina vieną į kitą. Tuo metu veidas parausta, akys blizga, žvilgsnis pastyra, raumenys įsitempia, berniukų varpa parausta ir sukietėja. Paskui vaiką išpila šaltas prakaitas, jis atrodo nuvargęs, vangus. Kūdikiams ir vyresniems vaikams šie išgyvenimai yra malonūs ir jie stengiasi juos pakartoti dar ir dar kartą. Vaikai, kurie užsiiminėja onanizmu, neramiai miega, pablykšta, pasidaro užsidarę, mažai domisi žaislais ir aplinka. Kiti tampa labai irzlūs, nervingi.

Vyresniame amžiuje onanizmo priežastys kitokios. Dažniausiai tai pamokymai draugų, kurie onanizmo išmoksta atsitiktinai pačiupinėję lytinius organus ar juos patrynę.

Mergaitės onanizmu užsiiminėja daug rečiau. Kartais, norėdamos šlapintis, jos pradeda trinti šlaunis ir, pajutusios malonumą, tai kartoja. Jos rečiau lytinius organus dirgina pirštais bei kitais daiktais.

Kartais onanizmu užsiiminėjantys vaikai lytiniuose organuose palieka pašalinių daiktų. Dėl to mergaitėms gali atsirasti baltųjų, prasidėti pūlinis makšties ir šlapimtakių uždegimas.

Jeigu pastebėjote, kad vaikas onanizuojasi, nesutrikite. Sudominkite jį naujais žaidimais. Vaiko nebarkite, negąsdinkite ir nemuškite, nes sudarysite sąlygas atsirasti lytiniam iškrypimui. Geriau pašalinkite visas priežastis, lemiančias onanizmą. Sudarius ramią aplinką, pašalinus priežastis, onanizmas praeina. Tegul vaikas sportuoja, nuvargsta, prieš miegą apsiplauna šaltu vandeniu. Tada jis iš karto užmigs. Nepavykus pagydyti šiomis priemonėmis, pasitarkite su gydytoju.

Article Categories:
Sveikata

Comments are closed.